Pojištění proti dopravním pokutám a ztrátě řidičského průkazu je pojištění, které Vám i Vaší firmě pomůže uhradit nepřiměřené finanční postihy za pokuty ve správním řízení nebo zmírní ztrátu při odebrání řidičského průkazu. Pojištění je určeno pro všechny, jejichž výdělečná činnost je úzce spjata s využíváním vozidla tzn. profesionální řidiči, obchodní zástupci, nižší a střední manažeři.

 

Pojištění taktéž může krýt náklady na právní služby. Kombinace rizik a možnosti připojištění jsou různé a podle toho se odvíjí cena pojistného. Taktéž si můžete vybrat z různých denních či měsíčních limitů pojistného plnění určeného na úhradu např. taxislužeb, nákladů na pronájem řidiče a jiné výdaje. Pojištění proti pokutám a ztrátě ŘP pojišťovny nabízejí ve více variantách a taktéž zde jsou různé množstevní slevy a bonusy za bezškodní průběh. FT makléřská Vám najde ten nejvhodnější produkt právě pro Vás.

Obraťte se na našeho makléře pro analýzu vašich rizik a potřeb se zpracováním optimální nabídky právě pro Vás. osobni.makler@ft-group.cz