Pojištění asistenčních služeb zaručuje rychlou pomoc v nesnázích při poruše, havárii, a odcizení vozu a to jak na území ČR, tak i v zahraničí. Základní asistenční služby v rámci povinného ručení a havarijního pojištění, ovšem většinou jen pro případ havárie, nabízejí všechny pojišťovny, avšak rozsah služeb, cenové, geografické a časové limity těchto základních balíčků se různí a zdaleka nezahrnují kompletní servis a plné krytí všech služeb. Je důležité si ověřit pro jaké území jsou standardní služby platné, za jakou cenu a zda jsou poskytované kvalitní asistenční společností. Pokud na cestách trávíte hodně času, vyplatí se Vám investovat do rozšíření asistenčních služeb, které Vám pak ušetří mnoho starostí a hlavně peněz, nemluvě o fyzickém a psychickém pohodlí v nepříjemných situacích.

Připojištění asistenčních služeb kryje především následující náklady:

Úhrada práce mechanika, odtažení vozidla, úhrada nákladů za ponechání zničeného, porouchaného vozu v zahraničí, skladné, sešrotování, postarání se o posádku tedy zajištění noclehu a dopravy do cíle cesty, telefonické tlumočení, předání vzkazu, poradenství a právní pomoc a zapůjčení náhradního vozidla. Výčet krytých služeb a jejich limity se liší dle konkrétní pojišťovny a konkrétního produktu.

FT makléřská Vám najde nejvhodnější produkt na trhu dle rozsahu Vašich potřeb a požadavků.

Obraťte se na našeho makléře pro analýzu vašich rizik a potřeb se zpracováním optimální nabídky právě pro Vás. osobni.makler@ft-group.cz